O výrobci

Firmu Fiore S.p.a. založil v roce 1965 pan Antonio Fiore, otec dnešního majitele a ředitele firmy, pana Marca Fiore. Sídlo firmy je v severoitalském Borgomaneru. Firma má 80 zaměstnanců a její nově vybudované výrobní prostory zabírají plochu 22.000 m2. Firma Fiore S.p.a. patří mezi největší výrobce vodovodních baterií v Itálii.

Výrobky firmy Fiore S.p.a. odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům na kvalitu, firma je držitelem certifikátu UNI EN ISO 9001. Kontrola kvality se ve firmě Fiore S.p.a. provádí během každého výrobního cyklu počínaje od kontroly vstupu suroviny po kontrolu jednotlivých pracovních operací až ke kontrole hotového výrobku, a to stoprocentně u každého kusu. Firma Fiore S.p.a. si vybírá tu nejkvalitnější mosaz, ze které nechává ve slévárně odlévat těla baterií, ta leští, obrábí a nechá povrchově upravovat. Firma vlastní několik počítačově řízených strojů japonské výroby pro obrábění odlitků, které zvládnou najednou i 21 různých operací bez dotyku lidské ruky. I pro obrábění mosazných tyčí má firma Fiore desítku nejmodernějších počítačově řízených strojů.

Také montáž provádí na počítačově řízených strojích, které zároveň při montáži baterie zkoušejí, a to stoprocentně každou. Pokud výrobek zkouškou neprojde, je automaticky vyřazen. Nakonec se výrobky ještě vizuálně kontrolují při kompletaci a balení. 75 % obratu firmy Fiore tvoří vývoz do zahraničí. Firma Fiore je zastoupena ve všech kontinentech, a zákazníci si ji vybírají hlavně díky jejím krátkým dodacím lhůtám, její flexibilitě a dobré ceně. Firma Fiore má obrovskou sortimentní šíři pohybující se od tradičních kohoutkových baterií k moderním pákovým bateriím do koupelny i kuchyně, od nejlevnějších, po projektové, střední a designové. Velký objem výroby a fakt, že firma si vše kromě plastových částí a kartuší vyrábí sama (kartuše dováží z Rakouska), firmě Fiore S.p.a. dovoluje udržovat ceny na nízké úrovni, a to nejen u běžných sérií, ale i u designových.

Další informace o výrobci najdete na www.fiore.it.
  

Kontaktní adresa:

Fiore Rubinetterie S.r.l.
Via Maggiate 69/C
28021 Borgomanero (No)
Itálie

www.fiore.it

Pro další informace
pošlete e-mail:

t.caldi@fiore.it


hlavní menu: