Pro firmy

Děkujeme Vám za přízeň, kterou nám věnujete!

Kontaktujte nás, na požádání Vám zašleme propagační a informační materiál:

  • šanony pro vložení katalogových listů
  • katalogové listy k jednotlivým sériím
  • ceníky
  • plakáty k jednotlivým sériím
  • samolepy FIORE

Kontaktujte nás, zapůjčíme Vám výstavní panel FIORE:

  • vysoký výstavní panel pro stojánkové a nástěnné baterie – na tomto panelu můžete vystavit čtyři nástěnné a čtyři stojánkové baterie, jeho rozměry jsou šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 180 cm - stáhněte si fotografii
  • nízký výstavní panel pro stojánkové baterie – na tomto panelu můžete vystavit čtyři stojánkové baterie, jeho rozměry jsou šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 93 cm - stáhněte si fotografii

Pokud jste architekt a máte zájem o osobní schůzku a předvedení výrobků, prosíme, kontaktujte nás, domluvíme s Vámi schůzku přímo ve Vaší kanceláři.

Pokud Vaše firma naše výrobky zatím neodebírá a máte zájem o nabídku, prosíme, obraťte se na některý z těchto velkoobchodů, které naše výrobky dovážejí a mají skladem:

www.kera-praha.cz
www.sapho.cz
www.satekmm.cz
www.svitava.cz

Pokud už odebíráte naše výrobky a setkali jste se s problémem, prosíme, kontaktujte nás a domluvíme se s Vámi na způsobu řešení.  

V případě reklamace kontaktujte velkoobchod, od kterého jste výrobek zakoupili.

Prosíme, potvrďte zákazníkovi při prodeji záruční list a požádejte zákazníka, aby si ho pečlivě pročetl, protože tam najde kromě podmínek pro záruku i informace o správném užívání a údržbě výrobků. Nabádejte zákazníky, aby si neinstalovali baterie sami, ale obrátili se na k tomu zaškolenou osobu. Instalační návody pro instalatéry jsou k dispozici ke stažení na našich stránkách.

Kontaktní adresa:

Fiore Rubinetterie S.r.l.
Via Maggiate 69/C
28021 Borgomanero (No)
Itálie

www.fiore.it

Pro další informace
pošlete e-mail:

t.caldi@fiore.it


hlavní menu: